Prisirašiusių gyventojų aptarnavimas poliklinikos ne darbo metu

Poliklinikoje prisirašiusieji apdraustieji gyventojai (suaugusieji ir vaikai) jos ne darbo metu (naktį, švenčių ir poilsio dienomis) dėl nemokamų šeimos gydytojo paslaugų gali kreiptis į viešosios įstaigos Centro poliklinikos Diagnostikos centro 105 kabinetą (Pylimo g. 3, Vilnius, tel.  (8 5) 251 4063).

Skubi traumatologinė pagalba suaugusiems pacientams (taip pat – ir akių bei ausų, nosies, gerklės)  teikiama VšĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje (Šiltnamių g.29, Priėmimo skyriaus tel. (8 5) 216 9140), o vaikams – VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Vaikų ligoninėje (Santariškių g. 7,  tel. (8 5) 272 0570).

Poliklinikos ne darbo metu bei poilsio ir švenčių dienomis su dantų skausmu dėl nemokamos būtinosios pagalbos galima kreiptis į VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio kliniką  (Žalgirio g. 117, Priėmimo skyriaus tel. (8 5)  272 1781).