Jei norite pasiskiepyti nuo tymų

Informuojame, kad pacientai, norintys pasiskiepyti nuo tymų, jau gali kreiptis į Šeškinės polikliniką. Skiepijama „Priorix“ kombinuota vakcina nuo tymų, raudonukės ir kiaulytės, skiepo kaina – 27,50 euro. Vakcinacija vykdoma darbo dienomis 336 (Skiepų) kabineto darbo metu. Pacientams reikia turėti šeimos gydytojo siuntimą.

Pacientai, kurie pirmiausia nori išsitirti dėl savo atsparumo tymų infekcijai, tai gali padaryti Laboratorinės diagnostikos skyriuje (310 ir 318 kab.). Kraujas tymų IgG klasės antikūnams nustatyti imunofermentiniu metodu imamas darbo dienomis nuo 7 iki 11 val. Tyrimo kaina – 10,53 euro. Prašome kreiptis tiesiai į Laboratorinės diagnostikos skyrių arba į savo šeimos gydytoją.