Išankstinė registracija
 
 
 
 

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

 

Siekiant taupyti pacientų laiką planiniams apsilankymams, pacientai pas pirminio lygio gydytojus (šeimos medicinos, vidaus ligų, vaikų ligų gydytojus, chirurgus, akušerius ginekologus ir gydytojus odontologus) iš anksto gali užsiregistruoti:

• paskambinę telefonu;

• naudodamiesi internetine registracijos programa;

• ar atvykę į Poliklinikos registratūrą,

o pas gydytojus specialistus pacientai gali registruotis tik iš anksto atvykę į Poliklinikos registratūrą arba paskambinę telefonu ir tik turėdami atitinkamą siuntimą konsultacijai ir/ar tyrimui (išskyrus gydytoją dermatovenerologą).

  1. Registracija telefonu. Norintys užsiregistruoti telefonu (pas šeimos, vidaus, vaikų ligų gydytojus, pas gydytojus chirurgus, gydytojus akušerius ginekologus, gydytojus odontologus, gydytojus konsultantus) visais atvejais turėtų skambinti telefonu (8 5) 250 2000, o į Psichikos sveikatos centrą registracija vykdoma tel. (8 5)  252 5788Iškvietimai į namus registruojami nuo 7 iki 17 val. tel. (8 5)  250 2000.
  2. Registracija internetu galima su savo asmeniniu slaptažodžiu. Jungiantis prie Šeškinės poliklinikos internetinės registracijos sistemos su savo slaptažodžiu, reikia įvesti savo vardą, pavardę bei slaptažodį. Pirmo prisijungimo metu vartotojo autorizavimui reikės įvesti asmens kodą, kurio pagalba sistema patikrins, ar priklausote kuriai nors Šeškinės poliklinikos apylinkei ir suteiks Jums leidimą toliau naudotis sistema. Prisijungęs prie sistemos, asmuo gali matyti numatomus vizitus, juos atšaukti, registruotis pas šeimos gydytoją, I lygio specialistus, vairuotojų komisijai. Registruotis galite paspaudę čia. 

Ar ši informacija Jums buvo naudinga?