2018-08-22

Gerbiami pacientai, informuojame Jus, kad nuo 2018 metų rugsėjo 17 dienos pradėsime rizikos grupių asmenų skiepijimą nuo sezoninio gripo

2018-08-20

DĖL LIGŲ SĄSAJOS SU DALYVAVIMU LIKVIDUOJANT ČAE AVARIJOS PADARINIUS

2018-08-16

Informuojame buvusius vaikų ligų gydytojos Laimos Trainavičiūtės pacientus

2018-08-16

DĖL VALSTYBINĖS LIGONIŲ KASOS PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS VYKDOMOS INFORMACINĖS KAMPANIJOS „ŽINOTI SVEIKA“

VILNIAUS TERITORINĖ LIGONIŲ KASA

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VLK) nuo 2018 metų rugpjūčio 20 d. toliau vykdo visuomenės informavimo kampaniją „Žinoti sveika“. Šiuo projektu siekiama neatlygintinai ir neribotą laiką informuoti visuomenę apie ligonių kasų veiklą, šviesti ją aktualiomis sveikatos apsaugos, privalomojo sveikatos draudimo sistemos, šeimos medicinos, racionalaus vaistų vartojimo, prevencinių programų, sveikatos priežiūros paslaugų, kurių išlaidos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, ir kitomis svarbiomis temomis.

2018-07-31

Informacija dėl SMS priminimų siuntimo nuo rugpjūčio 1 d.

2018-07-04

Informacija vaikų ligų gydytojos L. Trainavičiūtės pacientams