2018-08-22

PACIENTŲ DĖMESIUI

Gerbiami pacientai, informuojame Jus, kad nuo 2018 metų rugsėjo 17 dienos pradėsime rizikos grupių asmenų skiepijimą nuo sezoninio gripo valstybės lėšomis pirkta vakcina INFLUVAC.

Asmenis, vyresnius nei 65 metai, nėščiąsias, vaikus ir suaugusius asmenis, sergančius lėtinėmis ligomis (širdies-kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų), lėtinėmis ligomis, susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais, norinčius skiepytis, prašome kreiptis į savo šeimos ar vaikų ligų gydytoją.

Maloniai kviečiame pasiskiepyti. Vakcinos kiekis ribotas (gauta 600 vienetų vakcinos dozių).

ADMINISTRACIJA

2018-08-20

DĖL LIGŲ SĄSAJOS SU DALYVAVIMU LIKVIDUOJANT ČAE AVARIJOS PADARINIUS

2018-08-16

Informuojame buvusius vaikų ligų gydytojos Laimos Trainavičiūtės pacientus

2018-08-16

DĖL VALSTYBINĖS LIGONIŲ KASOS PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS VYKDOMOS INFORMACINĖS KAMPANIJOS „ŽINOTI SVEIKA“

2018-07-31

Informacija dėl SMS priminimų siuntimo nuo rugpjūčio 1 d.

2018-07-04

Informacija vaikų ligų gydytojos L. Trainavičiūtės pacientams