2018-12-05

Tarptautinė antikorupcijos diena

GERB. VŠĮ ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOS LANKYTOJAI,

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

VšĮ Šeškinės poliklinika, prisijungdama prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvų korupcijos prevencijos sveikatos sistemoje srityje, bei būdama socialiai atsakinga gydymo įstaiga, griežtai pasisako prieš neteisėtus mokėjimus medicinos darbuotojams.

Primename, jog teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt.) paėmimas, tačiau ir jo davimas. Todėl raginame neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su tokiais faktais, nedelsiant informuoti VšĮ Šeškinės poliklinikos administraciją ar kitas atsakingas institucijas, kurių kontaktai pateikiami žemiau.

ŽINOKIME, JOG GERIAUSIA PADĖKA MEDICINOS DARBUOTOJUI YRA JŪSŲ PAGERĖJUSI SVEIKATA, NUOŠIRDI ŠYPSENA, GERAS ŽODIS AR RANKOS PASPAUDIMAS.

2018-12-04

Pacientų dėmesiui dėl odontologinių paslaugų

2018-11-16

Dėl remonto darbų

2018-10-16

Kviečiame į širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL) ir cukrinio diabeto (CD) rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą!

2018-10-01

Vilniaus TLK pranešimas spaudai "Dėl gripo vakcinų tyčia skleidžiama dezinformacija yra netoleruotina"

2018-09-27

Informuojame, kad asociacija „Kraujas“ įgyvendina Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonę