2018-08-22

Gerbiami pacientai, informuojame Jus, kad nuo 2018 metų rugsėjo 17 dienos pradėsime rizikos grupių asmenų skiepijimą nuo sezoninio gripo

2018-08-20

DĖL LIGŲ SĄSAJOS SU DALYVAVIMU LIKVIDUOJANT ČAE AVARIJOS PADARINIUS

2018-08-16

Informuojame buvusius vaikų ligų gydytojos Laimos Trainavičiūtės pacientus

2018-08-16

DĖL VALSTYBINĖS LIGONIŲ KASOS PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS VYKDOMOS INFORMACINĖS KAMPANIJOS „ŽINOTI SVEIKA“

2018-07-31

Informacija dėl SMS priminimų siuntimo nuo rugpjūčio 1 d.

2018-07-04

Informacija vaikų ligų gydytojos L. Trainavičiūtės pacientams

2018-06-18

Projektas Čia vienu daugiau

Džiaugiamės galėdami prisijungti prie projekto ČIA VIENU DAUGIAU, kurio tikslas atkreipti dėmesį į būsimas mamas užleidžiant joms sėdimą vietą viešajame transporte. Specialūs ženkliukai ČIA VIENU DAUGIAU padės keleiviams atpažinti besilaukiančias moteris. Tai svarbus žingsnis ugdant draugiško, supratingo elgesio ir bendravimo kultūrą viešajame transporte. SAUGOKIME BŪSIMAS MAMA KARTU! Ženkliukai vaikelio besilaukiančioms moterims dalinami pas gydytoją akušerį - ginekologą vizito metu, informacijos langelyje ir 115 kabinete.