2017-04-04

Dėmesio! Bunda erkės!

2017-03-23

Legioneliozė – liga, kurios turėtume bijoti?

2017-03-23

Kovo 24-oji – Tarptautinė tuberkuliozės diena

2017-03-09

Profilaktinės valandos kūdikiams

Vykdant viešosios įstaigos Šeškinės poliklinikos priemonių planą 2014 - 2020 metams, kurio tikslas yra sveikatos priežiūros paslaugų teikimas didesnį dėmesį skiriant visuomenės sveikatos stiprinimui ir ligų prevencijai bei siekiant užtikrinti lengvai prieinamas, integruotas ir kokybiškas paslaugas Vaikų sveikatos priežiūros skyriuje organizuotos profilaktinės valandos kūdikiams.

Nauda:

1. Sukurtas lankstus individualizuotas vizitų grafikas leidžia efektyviai planuoti medikų ir tėvų laiką bei skatina tėvus aktyviai dalyvauti kūdikio sveikatos priežiūros procese.
    2. Sumažina įvairių infekcijų plitimą kūdikių tarpe, nes tuo metu skyriuje nėra sergančių vaikų.
    3. Užtikrina kūdikių kokybiškesnį ir prieinamesnį paslaugų teikimą skiepijimų kabinete.

Kiekvieną mėnesio trečiadienį nuo 7.00 - 9.00 ir nuo 16.00 - 18.00 (priklausomai nuo apylinkės vaikų ligų gydytojo darbo grafiko), suplanuojami konkretizuoti kūdikių vizitai pas vaikų ligų gydytoją ir slaugytoją.

Kiekvieną mėnesio trečiadienį  15 val.  349 kab. vyks pokalbiai /diskusijos su tėvais apie kūdikių sveikatos priežiūros aktualijas.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į savo vaikų ligų gydytoją ar slaugytoją.

Vaikų sveikatos priežiūros skyriaus medikų komanda

2017-03-06

Apvalaus stalo diskusija Všį Šeškinės poliklinikos bendruomenei ir pacientėms

2017-03-02

Pacientų dėmesiui dėl sutrikusio tiekimo žmogaus papilomos viruso vakcinos

2017-03-01

Kviečiame pasinaudoti nauja paslauga!