2017-06-26

Keičiasi mokamų paslaugų kabineto darbo laikas

2017-06-23

Informacija pacientams

2017-05-05

Gegužės 5-oji - Pasaulinė rankų higienos diena

2017-04-27

Gegužės 2-oji - Pasaulinė astmos diena

2017-04-24

Europos imunizacijos savaitė balandžio 24 d. - balandžio 30 d.

2017-04-07

Šienligė

2017-04-07

Optimistiškiausias metų renginys – „Stebuklo belaukiant“

Optimistiškiausias metų renginys – „Stebuklo  belaukiant“ jau 13-ą kartą įvyks tik su Jūsų pagalba. Esu dėkinga Jūsų įstaigai bei gydytojams, kasmet dalijantiems kvietimus būsimoms mamoms. Mums, kaip ir Jums, labai svarbu, kad besilaukiančios moterys būtų sveikos, gerai jaustųsi ir patirtų kiek galima daugiau džiaugsmo akimirkų.

Kviečiame būsimas mamas gegužės 9 d., 15 val. į Vilniaus Rotušę. Renginys – nemokamas, todėl paraginkite savo pacientes nedelsti ir užsiregistruoti el. paštu: nedelsk@nedelsk.lt, nes dar nei vienais metais nesugebėjome sutalpinti visų norinčių dalyvauti, o registruojame tik 400.

Norėtųsi, kad šis kasmetinis gražiausių pavasario moterų susitikimas Rotušėje taptų mamų palaikymo švente, jog būsimos mamos susipažintų, bendrautų ir padėtų viena kitai patarimais, padrąsinimais.  Rekordų agentūra „Factum“ šią šventę jau yra įtraukusi į Lietuvos rekordų knygą - kaip „masiškiausio nėščiųjų susibūrimo rekordą“.

Šventės iniciatoriai Agnė ir Artūras Zuokai