2017-03-09

Profilaktinės valandos kūdikiams

2017-03-01

Naujiena. Kviečiame pasinaudoti nauja Akušerijos ir ginekologijos skyriaus teikiama paslauga!

Naujiena!

Nuo vasario mėnesio Akušerijos ir ginekologijos skyriuje teikiame naują paslaugą – gimdos kaklelio citologinis tepinėlis skystoje terpėje.

Kuo skiriasi įprastinis PAP tepinėlis ir skystųjų terpių tyrimas?

Imant įprastinį PAP tepinėlį,  tiriamosios ląstelės paskleidžiamos ant stikliuko, o taikant skystos terpės metodiką,  šepetėlis su visa tyrimui paimta medžiaga nuo gimdos kaklelio iš karto įmetamas į buteliuką su fiksuojančia terpe. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad citologinį tyrimą atliekant skystų terpių metodu, gali būti nustatoma daugiau priešvėžinių gimdos kaklelio būklių ir iki 10 kartų sumažėja netinkamų tirti tepinėlių skaičius. Tepinėlius tiria Valstybinis patologijos centras.

Norėdami atlikti skystosios citologijos tyrimą, teiraukitės savo ginekologo.

2016-11-29

Šeškinės poliklinikos sveikatos programa ,,Vaikų ir jaunų žmonių lytinės sveikatos gerinimo programa“

2016-11-21

Savižudybių prevencijai užtikrinti