2018-01-03

Vykdant Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą sveikatos programą ,,Jaunų žmonių socialinių įgūdžių formavimas, vykdant rizikingos elgsenos prevenciją” vyko akcija ,,Dalinuosi savo LAIME!”

2017-12-22

Vilniaus TLK pranešimas spaudai „Galimybe išsitirti dėl krūtų ligų poliklinikose naudojamasi vis dažniau"

2017-12-20

Informacija gyd. I. Šerstniovienės pacientams

2017-12-15

„Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelis: tarp dabarties ir ateities”

2017-01-17

Kviečiame moteris ir merginas registruotis krūtų patikrai

2017-11-29

VšĮ Šeškinės poliklinika organizuoja kryžiažodžio konkursą ,,ŽIV – SUŽINOK!”

2017-11-28

Lapkričio 28 d. VšĮ Šeškinės poliklinikoje vyko paskaita

Lapkričio 28 d. VšĮ Šeškinės poliklinikoje vyko paskaita ,,Šlapimo nelaikymo problemos vyresniame amžiuje“. Paskaitą skaitė VšĮ Inkocentro gydytoja Jurga Misevičienė. Gydytoja išsamiai paaiškino šlapimo nelaikymo tipus, jų gydymo būdus bei kaip kokybiškai gyventi turint šlapimo nelaikymo problemą.  Į paskaitą susirinko 85 dalyviai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!