2017-03-02

Pacientų dėmesiui dėl sutrikusio tiekimo žmogaus papilomos viruso vakcinos

2017-03-01

Kviečiame pasinaudoti nauja paslauga!

2017-02-09

Kviečiame į širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL) ir cukrinio diabeto (CD) rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą!

2017-01-17

Kviečiame moteris ir merginas registruotis krūtų patikrai

Mielos moterys ir merginos!

Krūtų ligos ir simptomai – dažnos moters nusiskundimas. Jeigu jaučiate krūtų skausmą, pabrinkimą, apčiuopėte sukietėjimą ar artima giminaitė sirgo krūtų vėžiu, siūlome pasitikrinti. Atliekame krūtų echoskopiją. Šis tyrimas yra vienas dažniausiai naudojamų ir informatyviausių diagnostinių krūtų patologijų tyrimų. Mamograma yra vienas iš svarbiausių krūtų ligų tyrimų. Ji atliekama, kai tiriant apčiuopos būdu aptinkama kokių nors krūties pakitimų. Moterims, jaunesnėms nei 45 metų, vietoj mamografijos dažniau taikomas ultragarsinis tyrimas (echoskopija). Tiriame krūtų vėžio žymenį Ca 15-3. Registruojantis patikrai ir krūtų echoskopijai reikalingas šeimos gydytojo siuntimas.

Užkirskite kelią dažniausiai pasitaikančiai onkologinei moterų ligai Lietuvoje!

2017-01-09

Dėmesio! Informacija 51 apylinkės vaikų ligų gydytojos( B.Simutienės) pacientams

2016-11-29

Šeškinės poliklinikos sveikatos programa ,,Vaikų ir jaunų žmonių lytinės sveikatos gerinimo programa“