2017-11-10

Kviečiame į nemokamą paskaitą ,,Šlapimo nelaikymo problemos"

2017-11-02

Kreipimosi socialinėms išmokoms gauti Vilniaus mieste tvarka

2017-10-30

Pacientų dėmesiui dėl nemokamo rizikos grupių skiepijimo nuo gripo

Gerbiami pacientai, informuojame Jus, kad esame gavę vakciną INFLUVAC nemokamam rizikos grupių asmenų skiepijimui nuo gripo.

Asmenis, vyresnius nei 65 metai, vaikus ir suaugusius asmenis, sergančius lėtinėmis ligomis (širdies-kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų), lėtinėmis ligomis, susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais, norinčius skiepytis, prašome kreiptis į savo šeimos ar vaikų ligų gydytoją.

Maloniai kviečiame skiepytis. Vakcinos kiekis ribotas (gauta 550 vienetų vakcinos dozių).

ADMINISTRACIJA

2017-10-18

Prekeivių žmonėmis taikinyje – vaikai. Savivaldybė ragina nelikti abejingais!

2017-10-16

Sostinė jungiasi prie nacionalinės kampanijos, skirtos kovai su prekyba žmonėmis

2017-09-29

Informuojame Jus, kad vakcinos INFLUVAC nemokamam rizikos grupių asmenų skiepijimui nuo gripo laikinai nebeturime.

2017-09-27

Dėl rizikos grupių asmenų skiepijimo nuo gripo vakcina, įsigyta už valstybės lėšas