2017-10-16

Sostinė jungiasi prie nacionalinės kampanijos, skirtos kovai su prekyba žmonėmis

2017-09-29

Informuojame Jus, kad vakcinos INFLUVAC nemokamam rizikos grupių asmenų skiepijimui nuo gripo laikinai nebeturime.

Gerbiami pacientai, informuojame Jus, kad vakcinos INFLUVAC nemokamam rizikos grupių asmenų skiepijimui nuo gripo laikinai nebeturime.

Gautą pirminį ribotą kiekį vakcinos (220 vienetų) esame pabaigę, planuojame gauti daugiau spalio mėnesį.

Atsiprašome už nuo mūsų nepriklausančius nepatogumus.

Gavę vakcinas, informuosime apie tolesnes galimybes skiepytis.

VšĮ Šeškinė poliklinikos administracija

2017-09-27

Dėl rizikos grupių asmenų skiepijimo nuo gripo vakcina, įsigyta už valstybės lėšas

2017-09-07

Gyd. V. Jankauskienės pacientų demėsiui!

2017-09-07

Kviečiame į nemokamą renginį ,,Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom?”

2017-08-25

Ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių įstaigų darbo laikas

2017-08-24

Kviečiame susipažinti su visuomenės sveikatos programomis, finansuojamomis Vilniaus miesto savivaldybės