Naujienos
 •   
  2017-03-01

  Kviečiame pasinaudoti nauja paslauga!

 •   
  2017-02-09

  Kviečiame į širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL) ir cukrinio diabeto (CD) rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą!

 •   
  2017-01-09

  Dėmesio! Informacija 51 apylinkės vaikų ligų gydytojos( B.Simutienės) pacientams

 •   
  2016-11-29

  Šeškinės poliklinikos sveikatos programa ,,Vaikų ir jaunų žmonių lytinės sveikatos gerinimo programa“

 •   
  2016-11-24

  Senjorų sveikatos klubas kviečia

 •   
  2016-11-21

  Savižudybių prevencijai užtikrinti

 •   
  2016-11-18

  Lapkričio 14 d. įvyko nemokamas ,,SENJORŲ SVEIKATOS KLUBO“ renginys ,,KAIP IŠVENGTI LIGŲ IR SVEIKAI GYVENTI?“

  Pasaulinei diabeto dienai paminėti Šeškinės poliklinikoje įvyko ,,Senjorų sveikatos klubo“ renginys, kuriuo buvo siekiama suteikti dalyviams žinių apie sveiką mitybą, fizinio aktyvumo naudą bei streso įveikimo būdus.

  Į renginį susirinko beveik 160 vyresnio amžiaus žmonių. Susirinkusius dalyvius pasveikino Šeškinės poliklinikos direktorius Jonas Kairys. Renginio metu Šeškinės poliklinikos  psichologė Živilė Auglytė skaitė ,,Emocinio valgymo“ paskaitą, vyresnioji slaugytoja Zita Dudutienė matavo kraujo spaudimą, klinikos laborantė Liucina Karelina matavo gliukozės kiekį kraujyje. Renginyje dalyvavo ir svečiai iš kitų įstaigų. Vilniaus visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo vyr. specialistė Ala Cholopova ir dietistė Ramunė Daujotaitė visiems norintiems matavo KMI bei teikė maitinimosi rekomendacijas. Ortopedijos centro atstovė Iveta Ždanevičiūtė pasakojo dalyviams apie ortopedines priemonės, kurios yra skirtos mankštoms.

  Taip pat iš anksto užsiregistravę dalyviai turėjo galimybę nemokamai išbandyti audiovizualinę relaksaciją bei viso kūno mankštą. Audiovizualinę relaksaciją vedė psichologė Živilė Auglytė, o viso kūno mankštą kineziterapeutai Lina Kairytė, Kristina Grinevičienė ir Marius Janulis.

  Dėkojame visiems darbuotojams ir svečiams, prisidėjusiems prie mūsų renginio planavimo ir įgyvendinimo. Renginį organizavo Šeškinės poliklinikos Plėtros ir projektų skyriaus vyresnioji specialistė Ilona Prašmuntienė.

  Taip pat už pagalbą organizuojant renginį dėkojame:

  Direktoriaus pavaduotojai slaugai Renatai Šturienei.

  Psichikos sveikatos centro vadovei J. Sabeckienei,

  Fizinės medicinos ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos skyriaus vedėjai A. Rimeikienei ir vyr. slaugytojai I. Višniakovai,

  Labaratorinės diagnostikos skyriaus vedėjai V. Poniškaitienei,

  Rinkodaros ir projektų valdymo vyr. specialistui  Valerijui Dobrovolskiui.

  Informacinių sistemų bei duomenų valdymo skyriaus vedėjui A. Savickiui, programuotojui L. Žižiūnui, specialistei V. Vitulskienei.

   

  Ar ši informacija Jums buvo naudinga?