Naujienos
 •   
  2018-01-03

  Vykdant Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą sveikatos programą ,,Jaunų žmonių socialinių įgūdžių formavimas, vykdant rizikingos elgsenos prevenciją” vyko akcija ,,Dalinuosi savo LAIME!”

  ,,Dalinuosi savo LAIME!”

  Akcija

  Mandalos simbolis įvairiose pasaulio kultūrose egzistuoja daugiau kaip 2000 metų. Mandalos – tai centruotas, simetriškas piešinys apskritime. Tai universalus vienovės, sveikatos, sėkmės simbolis. Mandalas kūrė ir kuria įvairios tautos, jų aptinkama įvairiuose pasaulio kampeliuose. Universali mandalų filosofija taikoma bet kokioje gyvenimo situacijoje, kai stinga nuotaikos, jėgų, energijos, kamuoja bėdos. Vaikai piešdami bei spalvindami mandalas lavina savo kūrybingumą, smulkiają motoriką, o tai turi teigiamos įtakos fiziniam ir socialiniam jų vystymuisi ir raidai. Teigiamai mandalos veikia ir labai aktyvius, hiperaktyvius vaikus, nes šie išmoksta kantrybės, sutelkti dėmesį, valdyti emocijas, tampa ramesni. Taip pat vaikai išmoksta išreikšti save be jokios baimės. Dažniausiai viena ar kita spalva suaugusiems asmenims kelia tam tikrų asociacijų, bet nebūtinai vaikams. Jie gali piešti juoda spalva, tačiau jokiu būdu tai nereikš, kad į nugarą alsuoja depresija. Vaikai mėgsta ryškias, kontrastingas spalvas, o piešimo įgūdžiai gali nusakyti temperamentą. Dažnai piešiniuose jie save išsako, išlieja susikaupusią energiją. Taigi, meno terapija, mandalų kūrimas išties puikus būdas patirti nuostabių emocijų mažiesiems.

  VšĮ Šeškinės poliklinikos Infekcijų kontrolės tarnyba koordinuoja ir įgyvendina Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą sveikatos programą ,,Jaunų žmonių socialinių įgūdžių formavimas, vykdant rizikingos elgsenos prevenciją” (sutarties Nr. A72-1040/17(3.1.36-TD2). Vykdant šią programą vyko akcija ,,Dalinuosi savo LAIME!”. Akcijoje dalyvavo 135 5-6 klasių Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos, Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos moksleiviai. Kiekvienas moksleivis gavo po du lapus: I-ame lape buvo ,,Kalėdinė mandala“, ją moksleivis nuspalvino savo mėgiamomis spalvomis, II-ame lape skirta vieta ,,Mano palinkėjimas Tau“. Šie lapai buvo įdedami į vokus, kuriuos Infekcijų kontrolės tarnybos specialistė perdavė labdaros ir paramos fondui ,,Rugutė“. Moksleivių parengtos mandalos, palinkėjimai pasiekė vaikus, sergančius sunkiomis ligomis. ETNO arbata džiugiai prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos, dovanodama vaikams ir jų šeimoms natūralias žolelių arbatas, kurios sušildys žiemos vakarus ir saugos nuo peršalimo! Kurkime jaukias akimirkas kartu https://www.facebook.com/Jusu.Etno.Arbata. Akcija vyko nuo 2017-11-20 d. iki 2017-12-19 d.

  Dėkojame VISIEMS prisidėjusiems prie šios akcijos!

   

  Ar ši informacija Jums buvo naudinga?

   
 •   
  2017-12-22

  Vilniaus TLK pranešimas spaudai „Galimybe išsitirti dėl krūtų ligų poliklinikose naudojamasi vis dažniau"

 •   
  2017-12-20

  Informacija gyd. I. Šerstniovienės pacientams

 •   
  2017-12-15

  „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelis: tarp dabarties ir ateities”

 •   
  2017-01-17

  Kviečiame moteris ir merginas registruotis krūtų patikrai

 •   
  2017-11-29

  VšĮ Šeškinės poliklinika organizuoja kryžiažodžio konkursą ,,ŽIV – SUŽINOK!”

 •   
  2017-11-28

  Lapkričio 28 d. VšĮ Šeškinės poliklinikoje vyko paskaita