2016-04-07

2016-04-07

Prasideda erkių aktyvumo sezonas

2016-03-25

RESPUBLIKINĖ MOKSLINĖ PRAKTINĖ KONFERENCIJA " VISUOMENĖS SVEIKATOS MOKSLAS IR PRAKTIKA"

2016-03-24

Ar jau pradėjote skiepytis nuo erkinio encefalito?

Erkinis encefalitas– tai sunki virusinė liga, kurią sukelia erkinio encefalito virusas.Virusas į organizmą patenką įsisiurbus užkrėstai erkei.

Erkinis encefalitas gali pažeisti galvos smegenis, jų dangalus ar periferinius nervus. Taip pat erkiniu encefalitu galima užsikrėsti geriant termiškai neapdorotą pieną.

Vakcinomis galima skiepyti vyresnius nei 1 metų vaikus. Po pilnos vakcinacijos (3 dozių) apie 97% skiepytų asmenų susidaro apsauginis antikūnių titras.

Vakcinavimo schemos yra dvi. ĮPRASTINĖ – pirmosios dvi dozės įskiepijamos 1-3 mėnesių intervalu. Trečiosios dozės ir sustiprinančiosios dozės intervalai gali būti skirtingi priklausomai nuo gamintojo. PAGREITINTA schema – taikoma prieš pat erkių sezoną ar jam jau prasidėjus pagal vakcinos gamintojo rekomendacijas.

Nuolatiniam imuniteto išsaugojimui būtina palaikomoji vakcinos dozė kas 3-5 metai (priklauso nuo gamintojo, paciento amžiaus ir pan.).

PRADĖTI SKIEPYTIS REIKIA JAU DABAR!

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją. Vakcina yra mokama.

Tico Vac 0,25 ml (vaikams)

24,35 Eur

Tico Vac 0,5 ml (suaugusiems)

25,60 Eur

Pastaba: vakcinavimo kainą sudaro vakcinos kaina plius vakcinos įvedimo paslauga(1,36 Eur) Kainos patvirtintos Poliklinikos direktoriaus 2015-06-29 įsakymu Nr.1R-182-(1.5) “ Dėl mokamos vakcinavimo paslaugų kainų”

2016-02-19

Kvietimas skirti iki 2 procentų pajamų mokesčio VšĮ Šeškinės poliklinikai

2015-12-03

Svarbi informacija pacientams apie kompensuojamų vaistų (pakartotinai, po 1, 2 ar 3 mėnėsių) išrašymo tvarką. Taupykime savo laiką!

2015-12-03

Sveikatos priežiūros paslaugų teikimas nutrūkus PSD