2017-09-27

Dėl rizikos grupių asmenų skiepijimo nuo gripo vakcina, įsigyta už valstybės lėšas

Gerbiami pacientai, informuojame Jus, kad esame gavę vakciną INFLUVAC nemokamam rizikos grupių asmenų skiepijimui nuo gripo.

Asmenis, vyresnius nei 65 metai, vaikus ir suaugusius asmenis, sergančius lėtinėmis ligomis (širdies-kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų), lėtinėmis ligomis, susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais, norinčius skiepytis, prašome kreiptis į savo šeimos ar vaikų ligų gydytoją.

Maloniai kviečiame pasiskiepyti. Vakcinos kiekis ribotas (šiuo metu yra gauta 220 vienetų vakcinos dozių, gavus daugiau, informuosime apie tolesnes galimybes skiepytis).

VšĮ Šeškinės poliklinikos administracija

2017-09-07

Gyd. V. Jankauskienės pacientų demėsiui!

2017-09-07

Kviečiame į nemokamą renginį ,,Ar gandras atnešė, ar kopūstuose radom?”

2017-08-25

Ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių įstaigų darbo laikas

2017-08-24

Kviečiame susipažinti su visuomenės sveikatos programomis, finansuojamomis Vilniaus miesto savivaldybės

2017-08-23

Lytinės ir reprodukcinės sveikatos kabinetas laukia Jūsų!

2017-07-26

Kviečiame vaikučius ir tėvelius į nemokamą sveikatingumo renginį "Sveika šeima ‒ laiminga šeima"