2016-04-07

Informacija 11-os apylinkės (gyd. V. Žemaitienės) pacientams

2016-03-25

RESPUBLIKINĖ MOKSLINĖ PRAKTINĖ KONFERENCIJA " VISUOMENĖS SVEIKATOS MOKSLAS IR PRAKTIKA"

2016-03-24

Ar jau pradėjote skiepytis nuo erkinio encefalito?

2016-02-19

Kvietimas skirti iki 2 procentų pajamų mokesčio VšĮ Šeškinės poliklinikai

Maloniai prašome skirti iki 2% sumokėto gyventojų pajamų mokesčio VšĮ Šeškinės poliklinikai. Jums ši parama nieko nekainuoja, o mums suteikia galimybę efektyviau gerinti pacientams teikiamų paslaugų kokybę bei sėkmingai vykdyti tolimesnę savo veiklą.

Jūsų dėka 2015 metais Poliklinika papildomai gavo 1717.92 Eurų. Ši suma skirta  darbuotojų medicininės aprangos įsigijimui.

Nusprendę skirti iki 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį VšĮ Šeškinės poliklinikai, iki š.m. gegužės 1 dienos, turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos prašymą. Tai galite padaryti:

• Elektroniniu būdu. Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS)
    • Tiesiogiai. Įdėti prašymą į voką, užklijuoti ir nunešti į savo VMI.
    • Paštu. Įdėti prašymą į voką, užklijuoti ir išsiųsti adresu: Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkai, LT-66401.

Pildant FR0512 formą „Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms“ , būtina nurodyti šiuos rekvizitus:

VšĮ Šeškinės poliklinika

Įmonės kodas: 124245660

FR0512 formą ir pildymo instrukciją galite atsisiųsti paspaudę šią nuoroda.

Visų dirbančių ir besigydančiųjų VšĮ Šeškinės poliklinikoje vardu nuoširdžiai Jums dėkojame už paramą ir prašome nepamiršti mūsų ir šiais metais.

VšĮ Šeškinės poliklinika

2015-12-03

Svarbi informacija pacientams apie kompensuojamų vaistų (pakartotinai, po 1, 2 ar 3 mėnėsių) išrašymo tvarką. Taupykime savo laiką!

2015-12-03

Sveikatos priežiūros paslaugų teikimas nutrūkus PSD

2015-12-03

Į laboratoriją – nustatytu laiku!