2017-03-23

Legioneliozė – liga, kurios turėtume bijoti?

2017-03-23

Kovo 24-oji – Tarptautinė tuberkuliozės diena

2017-03-09

Profilaktinės valandos kūdikiams

2017-03-06

Apvalaus stalo diskusija Všį Šeškinės poliklinikos bendruomenei ir pacientėms

2017-03-02

Pacientų dėmesiui dėl sutrikusio tiekimo žmogaus papilomos viruso vakcinos

2017-03-01

Kviečiame pasinaudoti nauja paslauga!

2017-02-09

Kviečiame į širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL) ir cukrinio diabeto (CD) rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kartu su pirminės sveikatos priežiūros įstaigomis vykdo Širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL) ir cukrinio diabeto (CD) rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą. Dalyvavimas programoje yra NEMOKAMAS, trukmė – 2 mėn. ( 1 apsilankymas per savaitę).

Programa prasidės 2017 m. kovo 20 d. 17 val. 30 min (užsiėmimai visuomet vyks pirmadieniais nuo 17.30 val., 285 auditorijoje).

Programoje kviečiami dalyvauti kraujotakos sistemos ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupei priskiriami, TAČIAU ŠIOMIS LIGOMIS NESERGANTYS ASMENYS.

Programos metu užsiėmimus ves gydytojas kardiologas, dietologas, kineziterapeutas, psichologas. Praktinių ir teorinių užsiėmimų metu dalyviai bus supažindinami su:

• ŠKL ir CD rizikos veiksniais, jų korekcijos ir prevencijos galimybėmis;
    • Sveikos mitybos reikšme – bus sudarytos individualios mitybos rekomendacijos;
    • Fizinio aktyvumo reikšme – vyks mankštos
    • Streso įtaka ŠKL ir CD – dalyviai bus supažindinami su streso valdymo metodikomis;
    • NAUJIENA - VISIEMS DALYVIAMS BUS ATLIKTA KŪNO SUDĖTIES ANALIZĖ!

Ateidami į užsiėmimus, turėkite IŠPLĖSTINĮ KRAUJO TYRIMĄ, kuriame būtų nustatyta bendrojo cholesterolio, mažo tankio lipoproteinų, didelio tankio lipoproteinų,  triacilgliceridų ir gliukozės koncentracija kraujyje.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl programoje bus pakviesti dalyvauti tik pirmi užsiregistravę asmenys. Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Registracija vykdoma telefonu +370 659 65386 (skambinti 8.00 -12.00 val.), 115 kabinete arba pas savo šeimos gydytoją!