2017-03-09

Profilaktinės valandos kūdikiams

2017-03-01

Naujiena. Kviečiame pasinaudoti nauja Akušerijos ir ginekologijos skyriaus teikiama paslauga!

2016-11-29

Šeškinės poliklinikos sveikatos programa ,,Vaikų ir jaunų žmonių lytinės sveikatos gerinimo programa“

Lytinė sveikata – vienas svarbiausių kokybiško gyvenimo veiksnių, tačiau ar mokame ją puoselėti?

Ar netrūksta žinių lytiškumo klausimais?

Kaip galime apsisaugoti nuo gimdos kaklelio vėžio?

Įgyvendinant Šeškinės poliklinikos sveikatos programą ,,Vaikų ir jaunų žmonių lytinės sveikatos gerinimo programa“ parengta mokomoji (informacinė) medžiaga, kurioje rasite atsakymus į daugelį klausimų.

Peržiūrėti mokomąją medžiagą galite paspaudę nuorodą:

Mylėkime save – rūpinkimės savo sveikata!

2016-11-21

Savižudybių prevencijai užtikrinti

2016-06-30

VAIKŲ KRŪMINIŲ DANTŲ DENGIMO SILANTAIS PROGRAMA