2017-02-09

Kviečiame į širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL) ir cukrinio diabeto (CD) rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą!

2017-01-17

Kviečiame moteris ir merginas registruotis krūtų patikrai

2017-01-09

Demėsio! Informacija 51 apylinkės vaikų ligų gydytojos( B.Simutienės) pacientams

2016-11-29

Šeškinės poliklinikos sveikatos programa ,,Vaikų ir jaunų žmonių lytinės sveikatos gerinimo programa“

Lytinė sveikata – vienas svarbiausių kokybiško gyvenimo veiksnių, tačiau ar mokame ją puoselėti?

Ar netrūksta žinių lytiškumo klausimais?

Kaip galime apsisaugoti nuo gimdos kaklelio vėžio?

Įgyvendinant Šeškinės poliklinikos sveikatos programą ,,Vaikų ir jaunų žmonių lytinės sveikatos gerinimo programa“ parengta mokomoji (informacinė) medžiaga, kurioje rasite atsakymus į daugelį klausimų.

Peržiūrėti mokomąją medžiagą galite paspaudę nuorodą:

Mylėkime save – rūpinkimės savo sveikata!

2016-11-24

Senjorų sveikatos klubas kviečia

2016-11-21

Savižudybių prevencijai užtikrinti

2016-11-18

Lapkričio 14 d. įvyko nemokamas ,,SENJORŲ SVEIKATOS KLUBO“ renginys ,,KAIP IŠVENGTI LIGŲ IR SVEIKAI GYVENTI?“