Dažniausiai užduodami klausimai
 
 
Dažniausiai užduodami klausimai
 
 
 
 
 •  
   

  DUK

  •   

   1. Pamiršau slaptažodį, tad negaliu užsiregistruoti internetu. Ką daryti?

   Jei pamiršote arba pametėte savo slaptažodį ir norite jį atkurti į pradinį, į esančius laukelius (e.poliklinika.lt) įveskite savo vardą, pavardę ir asmens kodą, spauskite "Atkurti slaptažodį".

   Jeigu Jums nepavyksta atkurti slaptažodžio, galite rašyti laišką adresu seskines@poliklinika.lt. Laiške reikia nurodyti savo vardą ir pavardę bei gimimo datą, kad būtų galima identifikuoti pacientą.

   Ar ši informacija Jums buvo naudinga?

    
  •   

   2. Kaip internetu užregistruoti vaiką pas gydytoją?

   Užregistruoti vaiką pas gydytoją galima jungiantis prie poliklinikos internetinės registracijos sistemos įvedus vaiko vardą, pavardę, slaptažodį - vaiko asmens kodą (jeigu jungiatės pirmą kartą), kuris vėliau turės būti pakeistas.

   Ar ši informacija Jums buvo naudinga?

    
  •   

   3. Ar galima internetu persirašyti pas kitą šeimos gydytoją?

   Persirašyti pas kitą šeimos gydytoją galima tik atvykus į polikliniką.

   Jei asmuo, dėl jam svarbių priežasčių, pageidauja gydytis pas kitą apylinkės gydytoją toje pačioje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje (PASPĮ), turi užpildyti „Prašymą gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją“ (forma Nr. 025-025-2/a).

   Ar ši informacija Jums buvo naudinga?

    
  •   

   4. Koks yra poliklinikos darbo laikas?

   Viešoji įstaiga Šeškinės poliklinika dirba:

   I-V 7.00 – 20.00 (Poliklinikos Registratūra dirba nuo 6.30 val.)

   VI   8.00 – 16.00

   Poliklinikos ne darbo metu (pirmadienį–penktadienį nuo 20.00 iki 7.00, šeštadienį nuo 16.00, sekmadienį visą parą ir švenčių dienomis) netikėtai susirgus medicininę pagalbą SUAUGUSIESIEMS IR VAIKAMS suteiks Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio g. 57, tel. (8 5) 234 4487).

   Ar ši informacija Jums buvo naudinga?